Ana Sayfa | Kurumsal | Satış, Pazarlama | Teknik Destek | Referanslarımız | Sertifikalarımız | Videolar | Galeri | İletişim  
Levent Makina
 
 


 

altın

 
 
 

 

kod çıkartma, kodlama, kodlama sistemi, sistemleri, inkjet mürekkep, yazıcı, yazıcılar, laser coding systems, ink jet coding
 KURUMSAL KİMLİK  
 

1998 yılından beri kodlama endüstrinde faaliyet gösteren bir firma olup kodlama konusunda uzmanlaşmış bir pazarlama ve teknik anlayış ile sektörde hizmet vermektedir.

Kurulduğu yıldan bu güne kadar 1.217 çalışır durumdaki makinası ile 400’ün üzerinde küçük, orta ve büyük ölçekli kuruluşa en ekonomik en hızlı ve en kaliteli hizmeti sağlamakta olmasının yanı sıra “Toplam Ekipman Etkinliği” prensiplerine bağlı olarak çalıştığı firmalara birim maliyet azalması, kaliteli artışı, toplam ekipman performans artışı ve bunların sonucu olan karlılık artışı odaklı kazan-kazan sistemi ile sürekli gelişim ve müşteri memnuniyeti esasına bağlı olarak hizmet vermektedir.

Levent Makina’nin mümessilliğini yaptığı ürünler Türki Cumhuriyetler, Kıbrıs, Arap Ülkeleri ve Türkiye pazarında Türkiye’ye girdiği yıldan beri firmamızın yaklaşım ve anlayış tarzından dolayı gün geçtikçe yükselen bir talep ile karşılanmaktadır.

Levent Makina firması müşteri odaklı çalışmasının bir gereği olarak üst yönetim, ithalat, sevkiyat, muhasebe, servis hizmetleri ile ilintili olarak İstanbul Ana Merkezli yönetilen bir firma olup ayrıca Adana’da yerleşik hizmet veren 1 servis-satış uzmanına ek olarak İzmir Ege Bölgesinde yerleşik 2 kişilik servis ve pazarlama uzmanı ile toplam 20 kişilik bir ekip ile özellikle Türkiye’nin 3 ana endüstriyel bölgesinde faaliyet gösteren firmalara bu 3 ana bölgeden en hızlı ve en ekonomik hizmeti vermektedir.

Levent Makina’nin hzimetini sunduğu ürünler; Texas Forth Worth - Amerika üretimi Citronix dot-matris küçük karakter ink-jet kodlama makinaları, Castellon - Ispanya üretimi Limitronic yüksek rezonans büyük karakter koli kodlama makinaları ve bas-yapıştır etiket aplikatörleri, Madrid - İspanya üretimi Fotonica her tip lazer kodlama cihazları, Kore üretimi Intermac Maccell noktasal-matris büyük karakter kodlama makinaları, Almanya üretimi APS yüksek rezonans küçük karakter ink-jet kodlama makinalarına ait 3 kıtada 5 ülkenin 6 değişik markasına ait distribütörlüğü başarı ile yürütmektedir.

Saygılarımızla,

 

 

 

Copyright © 2012 Nato Yolu Cad. Mini Sok. No:1 D:4 Y. Dudullu - İSTANBUL/TURKEY Tel: +90.216.313 4146 - +90.216.313 4149  Istanbul / TURKEY      sayfaweb